Регистрация    Войти
Авторизация
Самые интересные новости Николаева

"Погуляли": поліція знайшла двох втікачів зі школи-інтернату

Категория: Новости

 Близько 16:30 год. 14 квітня до Новоодеського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення про те, що вранці того ж дня зі школи-інтернату, розташованої у одному з сіл району, пішли у невідомому напрямку двоє вихованців: учні 7-го та 9-го класу.


 Правоохоронці, надавши орієнтування до підрозділів поліції Миколаївської області, розпочали пошуки, повідомив відділ комунікації поліції Миколаївської області Наступного дня надійшла інформація, що «мандрівників» нібито бачили на території Вітовського району. Не гаючи часу, до вказаного місця виїхали співробітники поліції району, які знайшли підлітків, коли ті вже залишили населений пункт та направились далі.
 Поліцейські Новоодеського району, забравши втікачів у своїх колег, відвезли їх до школи-інтернату.


 Зі слів неповнолітніх, у них не було конкретної мети «втечі» – вони просто вирішили погуляти. З’ясувалось, що, провівши ніч у полі, хлопці поблукали день по Миколаєву, а потім вирішили просто йти далі, особливо не визначаючись із напрямком.


 Співробітниками  Новоодеського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області готується подання до Управління освіти облдержадміністрації стосовно несвоєчасного повідомлення до поліції про зникнення вихованців навчального закладу та вирішується питання про складання адміністративного протоколу за ознаками ст.184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей», що тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.